Get Adobe Flash player
Domů

Rolmont


Máme bohaté zkušenosti s generálními a středními opravami strojů ZAMBONI. 

Generální opravou (GO) prováděnou naší firmou se rozumí uvedení stroje do stavu blížícího se stavu nového výrobku. Všechny díly a součásti jsou demontovány, rám, karosérie, kapotáž a všechny k tomu vhodné díly jsou otryskány pískem, odborně prohlédnuty a posouzeny (případné testovány na speciálním zařízení), vadné díly a součásti odborně opraveny či vyměněny za nové. Všechny díly a součásti jsou nově lakovány, rám a povrchové díly lakovány práškovým lakem.

Rolba po GO - pro zvětšení klikněte na obrázek...
Zamboni po GO

Veškeré hydraulické komponenty zadáváme k prověření a opravě do specializované opravny. Nádrže na vodu (pokud nejsou nepoškozené plastové) vyrábíme nové z nerezové ocele.

Všechny tlakové i ostatní hadice jsou vyměněny za nové. Na motoru je provedena kompletní GO s výbrusem nebo výměnou válců, výměnou pístů, všech ložisek a přebroušením klikové hřídele. Provedení výbrusu opět zadáváme do specializované dílny. Nápravy a převodovky jsou kompletně rozebrány, opotřebované díly jsou vyměněny za nové a jsou vyměněna všechna ložiska nábojů kol a hřídelí převodovek a všechna hřídelová těsnění. Veškerá elektroinstalace na vozíku je zhotovena nová. Na přání montujeme do renovovaného vozíku plynový pohon LPG nebo kombinaci BA/LPG.

Plná záruční doba:celkem 24 měsíců

Střední opravou (SO)se rozumí oprava stroje, která se z velké části podobá generální opravě tím, že stroj je kompletně rozebrán a diagnostikován. Neprovádí se však demontáž agregátů, pokud nevykazují zjevnou závadu. Jinak se mění pouze těsnící prvky, případně ložiska. Motor je též demontován a v případě, a mění se pouze díly, které vykazují nepovolené opotřebení (tolerance). Též se neprovádí kompletní výměna hydraulických tlakových hadic, nýbrž pouze těch, které vykazují třeba i nepatrné poškození. Totéž u ostatních elementů. Vodní nádrže (pokud nejsou plastové) se opravují. Výměna za nerezové se provádí jen při totální destrukci nádrží (cena SO je pak poněkud vyšší). Všechny díly a součásti jsou nově lakovány, rám a povrchové díly lakovány stříkáním laku tlakovou pistolí.

Rolba po SO - pro zvětšení klikněte na obrázek...
Zamboni po SO

Dodáváme stroje (většinou modely 500 a 520) s již provedenou generální nebo střední opravou, nebo provedeme tyto opravy u Vašeho stroje.

Cenová relace:  GO       1 500 000 – 1 800 000 Kč (dle modelu a výrobního čísla stroje)

  SO           900 000 – 1 250 000 Kč (dle modelu a výrobního čísla stroje)

                                                      (uvedené ceny jsou bez DPH)

Na cenu střední nebo generální opravy Vašeho stroje se prosím předem informujte.