Get Adobe Flash player
Domů

Zamboni 200
Pro zvětšení klikněte na obrázek...

Zamboni 200 je přídavné zařízení pro provádění úprav na malých a středních ledových plochách. Stroj nemá vlastní pohon, využívá hydraulický okruh tažného traktoru. Pokud není stroj v letních měsících používán, jeho uskladnění zabere přibližně 1/3 plochy standardního stroje a tažný traktor lze využívat pro jiné účely.

Připojuje se k vhodnému traktoru, nejlépe s pohonem všech kol. Traktor je nutno vybavit zadním tříbodovým závěsem kategorie 1 s nosností min 1 000 kg. Použití závaží do zadních kol a na přední rám závisí na typu použitého traktoru. Do pneumatik je vhodné nastřelit protismykové hroty. Traktor je nutno vybavit aretací hydraulického okruhu pro pohon sněhového dopravníku. Je možno použít traktor klasického i kloubového uspořádání. Celkové vnější rozměry sestavy, poloměr otáčení a nároky na garážování jsou závislé na použitém tažném traktoru.

Nože používané v Zamboni 200 jsou identické s noži pro standardní stroje. Pro broušení nožů je nutno vybavit kluziště vhodným zařízením, nebo se musí broušení nožů zajišťovat v kooperaci.


Svojí koncepcí a výkonem je tento stroj vhodný pro údržbu malých a středních kluzišť s rozlohou ledové plochy do 800 m2. 

Technické údaje

Zásobník sněhu

1,4 m3

Zásobník vody

370 l

Záběr nože

1 956 mm

Celková výška

1,88 m

Celková délka stroje bez traktoru

1,42 m

Celková šířka

2,02 m

 

PřílohaVelikost
Prospekt1.16 MB